| COLOUR | White |
| CORE SIZE | 3" |
| LABEL WIDTH | 4" |
| LABEL HEIGHT | 2" |
| LABELS PER ROLL | 3000 |
| ROLLS PER CASE | 8 |
| ADHESIVE TYPE | Permanent |
| BRAND | Rocketline |
| COUNTRY OF ORIGIN | Canada |
Direct Termal Label, 4” x 2”, White, 3,000 x 8 Rolls/Case
- SKU:
- 59-015025
- Minimum Purchase:
- 8 units
| COLOUR | White |
| CORE SIZE | 3" |
| LABEL WIDTH | 4" |
| LABEL HEIGHT | 2" |
| LABELS PER ROLL | 3000 |
| ROLLS PER CASE | 8 |
| ADHESIVE TYPE | Permanent |
| BRAND | Rocketline |
| COUNTRY OF ORIGIN | Canada |