| COLOUR | White |
| CORE SIZE | 1" |
| LABEL WIDTH | 4" |
| LABEL HEIGHT | 6" |
| LABELS PER ROLL | 250 |
| ROLLS PER CASE | 16 |
| ADHESIVE TYPE | Permanent |
| BRAND | Rocketline |
| COUNTRY OF ORIGIN | Canada |
Direct Termal Label, 4” x 6”, 3.5” OD, 1" Core, White, 250 x 16 Rolls/Case
- SKU:
- 59-015050
- Minimum Purchase:
- 16 units
| COLOUR | White |
| CORE SIZE | 1" |
| LABEL WIDTH | 4" |
| LABEL HEIGHT | 6" |
| LABELS PER ROLL | 250 |
| ROLLS PER CASE | 16 |
| ADHESIVE TYPE | Permanent |
| BRAND | Rocketline |
| COUNTRY OF ORIGIN | Canada |