| COLOUR | White |
| CORE SIZE | 3" |
| LABEL WIDTH | 4" |
| LABEL HEIGHT | 6" |
| LABELS PER ROLL | 1000 |
| ROLLS PER CASE | 4 |
| ADHESIVE TYPE | Permanent |
| BRAND | Rocketline |
| COUNTRY OF ORIGIN | Canada |
Direct Termal Label, 4” x 6” (no perf), White, 1,000 x 4 Rolls/Case
- SKU:
- 59-015022
- Minimum Purchase:
- 4 units
| COLOUR | White |
| CORE SIZE | 3" |
| LABEL WIDTH | 4" |
| LABEL HEIGHT | 6" |
| LABELS PER ROLL | 1000 |
| ROLLS PER CASE | 4 |
| ADHESIVE TYPE | Permanent |
| BRAND | Rocketline |
| COUNTRY OF ORIGIN | Canada |