| COLOUR | Clear |
| THICKNESS | 2.0 mil. |
| WIDTH | 12" |
| LENGTH | 15" |
| MATERIAL | 100% Virgin LLDPE |
| CASE PACK | 500 |
| BRAND | Rocketline |
| COUNTRY OF ORIGIN | China |
Reclosable Poly Bag, 12" x 15", 4 mil., Plain, 500/Case
- SKU:
- 25-082112
- Minimum Purchase:
- 1 unit
| COLOUR | Clear |
| THICKNESS | 2.0 mil. |
| WIDTH | 12" |
| LENGTH | 15" |
| MATERIAL | 100% Virgin LLDPE |
| CASE PACK | 500 |
| BRAND | Rocketline |
| COUNTRY OF ORIGIN | China |